Kryptoměny nejsou podvod.
Translate:
Rubriky

Aktuality

Nové možnosti získávání cryptoměn, které stojí za pokus.

Podívejte se na další možnosti

Na světě je již delší dobu BitCoin-ová peněženka XAPO. Celá řada stránek, kde lze získávat BitCony, tuto peněženku používá. Používání peněženky XAPO má své výhody.

  • její používání je zdarma
  • převody z této peněženky jsou zdarma
  • lze převádět i opravdu malé částky bez jakéhokoliv poplatku
  • získané BitCoins na stránkách, které XAPO používají, jsou převáděny okamžitě na váš účet a jsou okamžitě k dispozici
  • po jednoduchém založení peněženky a ověření telefonního čísla a e-mailové adresy obdržíte od peněženky malou odměnu v podobě  5.000 staoshi

Založte si peněženku XAPO zde

 Velmi pěkný web nabízející  vysoké odměny  v BitCoinech. každých 15 minut, o víkendu každých 5 minut.  Není třeba se prokousávat systémem, vše je velice jednoduché. Vysoké odměny v porovnání s jiný weby za to skutečně stojí. Každý den vyplácí jako odměnu 5% z částky, kterou získáte svou činností za posledních 72 hodin. Odměna je připisována vždy v 0:00 hod. SEČ.  

Bonus Bitcoin

——————————————————————————————————————————————————————–

Objevila se velmi zajímavá novinka v odměňování za návštěvu stránek. Tyto stránky odměňovaly a odměňují i nadále návštěvníky každých 5 minut, kdy je možno získat kolem 80 satoshi, avšak jako jako novinka jsou bonusy.

  • věrnostní bonus – každý den získá návštěvník za svoji návštěvu 1% bonusu, a to až do výše 100%. Pokud tedy navštívíte alespoň jednou denně tyto stránky a vezmete si svoji odměnu, pak se vám za každý den váš věrnostní bonus navyšuje o 1%. Nesmíte však minimálně denní návštěvy v některém dni přerušit. Pokud dojde k přerušení soustavnosti návštěv byť i na jeden den, ztrácíte věrnostní bonus a začínáte jej získávat od začátku.
  • záhadný bonus – je bonus, který získáváte při každém výběru své odměny, a to i několikrát za den. Výši záhadného bonusu přidělí systém a pohybuje se od 1% do 100%. Záhadný bonus systém přiděluje bez ohledu na to, jak dlouho na těchto stránkách své satoshi získáváte.

Částky, které při svých návštěvách jednotlivě získáváte, jsou vám okamžitě vypláceny do peněženky XAPO, pokud ji používáte. Pokud peněženku XAPO nepoužíváte, získané částky se vám hromadí na vašem serverovém účtu a vždy v neděli jsou vyplaceny na vámi zadanou bitcoinovou adresu jakékoliv peněženky.

———————————————————————————————————————————————————————

 

MoonBit
Prosíme odpovězte v anketě.

Chcete s Bitcoiny obchodovat?
Ad