Kryptoměny nejsou podvod.
Translate:
Rubriky

Bitcoin2

Nový světový MLM – multi level marketing – pro získání Bitcoins

24.11.2014 se na webu  objevil nový MLM

Tento marketing je zaměřený především pro propagaci Bitcoins, ale také s tím spojené jejich získávání. Při upozornění, které jsme na tento nový projekt obdrželi, jsme byli uvědoměni, že projekt zavání Ponzi systémem. Při bližším prostudování je však nutno konstatovat, že se nejedná o Ponzi systém, ale jde o klasické letadlo. „Klasické letadlo“ je však také trochu nadnesený pojem, protože:

  • Cílem je vedle zisku organizátorů systému především propagace Bitcoinů při jejich používání
  • Vklad je tak malý, že v přepočtu na české koruny jsou to cca 4 rohlíky a jedno ukousnutí 😛  (není to překlep, ano čtyři rohlíky a jedno ukousnutí při ceně rohlíku 2,-Kč za kus)

Najdete tady návod, jak se do systému zapojit i bez toho, že si uvedené rohlíky a ukousnutí 😛 budete muset odpustit.

Současní uživatelé, majitelé a propagátoři BotCoins se jistě pousmějí nad směšnou částkou, kterou je třeba do systému vložit. Problém však nastane u zájemců, kteří o Bitcoins nic nevědí, nebo sice něco málo vědí, ale žádné Bitcoins nevlastní. Získání tak malé částky nákupem na burzách přinese poměrně velké náklady s tím spojené, což mnoho zájemců odradí. Najdete tu tedy návod, jak tuto malou část Bitcoins získat bez investice a napovíme, i za jak dlouhou dobu částku získají. Možná budete překvapeni, že to není nijak složité.

Jaká je vlastně potřebná částka pro zapojení do systému?

1 mBTC, to je 0.001 BTC a to je vše.

Kolik je to v českých korunách?

Při předpokladu, že cena jednoho BTC v době psaní tohoto článku (1.12.2014) je 380 USD, pak 0.001 BTC = 0.38 USD, což je při kursu 22.30 Kč za 1 USD 8.47,-Kč (4 rohlíky a kousnutí 😛  )

 Zdá se Vám, že to není mnoho…..máte pravdu….řídíme se heslem……………V životě jsem přišel o víc, tak proč to nezkusit.

Pro ty, kteří nevědí, co je BitCoins nebo sice něco málo vědí, ale žádné nemají a přesto by uvažovali, že se zapojí, máme několik užitečných rad.

 

MoonBit
Prosíme odpovězte v anketě.

Chcete s Bitcoiny obchodovat?
Ad