Kryptoměny nejsou podvod.
Translate:
Rubriky

DogeCoin – jedna z dalších kryptoměn, která nabývá na významu

Zkoušeli jste někdy investovat cryptoměny? Máte s investicemi špatné zkušenosti? Kdo to kdy nezkusil? Mnoho otázek. Podvodné weby a rádoby investiční programy nabízející i několikaprocentní zhodnocení za den. Obvykle se jedná o HYIP .

Co je HYIP? 

HYIP je zkratka pro High Yield Investment Program. HYIPy jsou podvodné investiční programy nabízené hlavně přes internet. Investorům nabízejí neúměrně vysoké zisky.

Osobně jsem vyzkoušel investiční web, kde je možné investovat v DogeCoin. Nabízejí zhodnocení od 20% p.a. do 70% p.a., a to podle výše vkladu a podle délky uložení. Jedná se vlastně o termínované vklady. Program běží od ledna 2015. Od února 2015 jsem účasten. Dosud plní své závazky bezchybně. Investovat lze částku od 10 DogeCoin na nejmenší dobu 10 dnů. Po velmi opatrném zkoušení a vyzkoušení tuto možnost nabízím.

 

Dogemagnit

 

Určitě to stojí za vyzkoušení. Pokud zájemce nemá potřebné DogeCoiny, může si je nasbírat a tak nic neriskovat. 

 

DogeCoin vznikl v prosinci 2013 jako obdoba BitCoinu. Jeho těžení je však jednodušší a energeticky méně náročné. Lze jej s úspěchem směnit zaDogecoin2 Bitcoin, jen jeho hodnota v době psaní tohoto příspěvku činí 0.00000058 BTC. To však na věci nic nemění. V tomto smyslu lze těžit i několik tisíc DogeCoins denně a jejich těžba odpovídá jejich hodnotě.

Na internetu se již objevují stránky, kde lze pomocí DoceCoin platit a lze očekávat, že míst bude přibývat. Stejně tak lze očekávat, že hodnota DogeCoinu bude stoupat, stejně tak jako stoupala hodnota Botcoinů, které začaly působit na trhu v roce 2009 a jejich hodnota se pohybovala kolem 0.000001 USD. Za pět let dosáhla hodnoty až 1.200 USD. To je realita. Na rozšíření kryptoměny DogeCoin se budou podílet zejména její uživatelé.

Stejně jako pro všechny cryptoměny, i pro DogeCoin budete potřebovat peněženku. Obdobu peněženky pro Bitcoin, tedy peněženku pro DogeCoin si můžete stáhnout zde.

Stejně tak je možné vytvořit si internetovou peněženku přístupnou z počítače pomocí internetu.

DogeChain

Založení peněženky je velmi jednoduché a můžete si ji založit zde. Na stránky s peněženkou se také přihlásíte když kliknete na obrázek.

 

 

MoonBit
Prosíme odpovězte v anketě.

Chcete s Bitcoiny obchodovat?
Ad