Kryptoměny nejsou podvod.
Translate:
Rubriky

Na této stránce přinášíme několik užitečných rad pro začátečníky v používání BitCoinů

Rada první

Pokud nevíte, co jsou cryptoměny a BitCoiny, stáhněte si samozřejmě zdarma, e-book, jehož autorem je pan Karel Fillner, s jehož laskavým svolením e-book šíříme mezi zájemce.

 

Rada druhá

Musíte mít bitcoinovou peněženku. Doporučujeme peněženku XAPO, pro začátek bude jistě postačovat. Proč právě XAPO uvádíme na jiné stránce webu. Peněženku si můžete také založit zde.

Pokud BitCoiny nemáte a chcete své první získat zdarma, postupujte následovně.

Rada třetí

Prohlédněte si stránku Výdělky BitCoins bez investic. Najdete tady několik tipů i s krátkým popisem. Jen připomínáme, že na stránkách, které platí přímo do XAPO peněženky, uvádějte e-mail, který jste použili při založení peněženky XAPO. Zajistíte si tak okamžitý přísun BitCoins do vaší peněženky. Na stránkách, které chtějí uvést adresu bitcoinové peněženky a ne e-mail, uvádějte bitcoinovou adresu peněženky XAPO, kterou vám peněženka přidělí. BitCoinová adresa je řetězec 32 znaků skládající se z malých a velkých písmen a z čísel. Tím je adresa jedinečná. Tímto způsobem budete mít potřebnou částku zhruba za 4 dny, ovšem záleží na vaší aktivitě a někdy i trochu štěstí. Ale i bez štěstí 4 až 5 dnů postačí.

 

Rada čtvrtá

Nechcete-li trávit čas občasnými návštěvami stránek a opisování kaptcha kódu, je další možností BitCoiny začít zdarma těžit. K tomu nabízíme skutečně možnost zdarma-námi vyzkoušenou a praktikovanou. Podrobnosti uvádíme zde včetně instruktážního videa. Kolik si vyděláte za 24 hodin při těžení bez jakéhokoliv vkladu? Vyděláte si cca 0.19 €, což představuje částku kolem 1.000 DogeCoin. Množství se pohybuje podle aktuální ceny DogeCoin na burzách.

A protože cena jednoho DogeCoin se pohybuje něco málo nad 0.00000060 BitCoin – BTC (cena je proměnlivá), pak jednoduchou matematikou zjistíte, že denně takto zdarma získáte 0.00062000 BTC. Za dva dny je to 0.00124000 BTC a máte částku potřebnou pro vstup do systému. Zda budete těžit dál je čistě na vás.

Pro tuto operaci nepotřebujete DogeCoin peněženku, protože vytěžené DogeCoiny si můžete poslat rovnou na svůj účet na burze.

Otázkou zůstává, jakou burzu použít.

Rada pátá

Jakou použít burzu?  Burzám věnujeme jinou stránku tohoto webu. Po prostudování informací o burze Cryptsy však zjistíte, že tam sice své DogeCoin za BitCoin vyměníte, ale nastane problém s jejich převedením do vlastní peněženky XAPO, protože burza Cryptsy umožňuje výběr BitCoins až od částky 0.01 BTC a ještě si za to naúčtuje poplatek 0.001 BTC. Takže při snaze co nejrychleji získat BTC i v malé částce 0.001 BTC tudy cesta nevede.

Cesta je však přes burzu EKD, což je ruská burza, kde jsou obdobné ceny DogeCoin jako na burze Cryptsy, avšak burza EKD umožňuje převod BTC do vlastní peněženky již od částky 0.001 BTC a navíc bez poplatku. To je podle našeho názoru cesta, jak se co nejrychleji a zdarma dostat k potřebné částce a mít možnost účastnit se MLM s prémiovým účtem.

 

MoonBit
Prosíme odpovězte v anketě.

Chcete s Bitcoiny obchodovat?
Ad