Kryptoměny nejsou podvod.
Translate:
Rubriky

SmartHash.biz

Hash Ltd. Společnost je součástí velkého soukromého investičního konsorcia s kořeny v Evropě a Číně. Myšlenka multipoolu vznikla v květnu 2014 a do konce listopadu byla společnost připravena zavést potřebné infrastruktury. Pro plný výkon byl multipool spuštěn v listopadu 2014 a od konce tohoto měsíce všeho již pracuje s maximální účinností. Firma neustále rozšiřuje a dolaďuje hardwarovou základnu pro poskytování nejspolehlivějších důlních služeb pro své klienty.

 

 

Tady však nelze těžit zcela bez investice. Společnost nenabízí možnost těžit pouze pomocí staženého softwaru, jako je tomu u druhé námi promované společnosti. Kdo je však ochoten investovat cca 220,-Kč ve formě 10 USD, je tu bezpečná možnost, jak svoji investici zúročit o 20%.

Po velmi jednoduché registraci, kde je třeba uvést jméno a příjmení, e.mailovou adresu a případně alespoň jeden účet v elektronické peněžence PerfectMoney, nebo EgoPay nebo Payeer případně adresu bitcoinové peněženky, je účet založen okamžitě.

Po založení účtu je pak třeba převést na web částku 10 USD případně ekvivalent v bitcoinech na web a těžba začíná okamžitě. Následně každých 24 hodin je možné převést zpět na svůj účet, ze kterého bylo zaplaceno, částku 1.20 USD, a to po dobu 10 dnů. Za 10 dnů se tak vklad zůročí o 20%.

Se zveřejněním této možnosti jsme čekali, zda společnost skutečně vyplácí slíbené odměny. Očekávali jsme, co se stane po žádosti o zaslání peněz. Všechny naše žádosti o zaslání 1.20 USD byly splněny a během deseti dnů jsme bezproblémově obdrželi celkem částku 12 USD.

Návod jak získat internetovou peněženku (nikoli bitcoinovou) uvedeme na jiném místě tohoto webu v nejbližší době.

MoonBit
Prosíme odpovězte v anketě.

Chcete s Bitcoiny obchodovat?
Ad