Kryptoměny nejsou podvod.
Translate:
Rubriky

Na této stránce uvádíme možnosti drobných výdělků prostřednictvím kryptoměny BitCoin.

 

Jedna z možností, kde získat malou částku v BitCoin je MoonBit. Každých cca 5 minut lze získat částku kolem 70 satoshi, a to i bez toho, že budete setrvávat na stránce. Pokud již máte zřízenu bitcoinovou peněženku XAPO a uvedete e-mailovou adresu, se kterou jste se registrovali na XAPO, budou výdělky převáděny bezprostředně do této peněženky. Rychlost přibývání bitcoinů je nepřímo úměrná době, kdy se na stránku vrátíte. Čím delší doba od předchozí návštěvy, tím se rychlost získávání bitcoinů snižuje nicméně bitcoiny přibývají neustále. Velkou novinkou na tomto portále jsou bonusy

  • věrnostní bonus – každý den získá návštěvník za svoji návštěvu 1% bonusu, a to až do výše 100%. Pokud tedy navštívíte alespoň jednou denně tyto stránky a vezmete si svoji odměnu, pak se vám za každý den váš věrnostní bonus navyšuje o 1%. Nesmíte však minimálně denní návštěvy v některém dni přerušit. Pokud dojde k přerušení soustavnosti návštěv byť i na jeden den, ztrácíte věrnostní bonus a začínáte jej získávat od začátku.
  • záhadný bonus – je bonus, který získáváte při každém výběru své odměny, a to i několikrát za den. Výši záhadného bonusu přidělí systém a pohybuje se od 1% do 100%. Záhadný bonus systém přiděluje bez ohledu na to, jak dlouho na těchto stránkách své satoshi získáváte.

Moon Bitcoin

Stojí to za vyzkoušení a v XAPO peněžence budete mít první satoshi k použití velmi rychle.

————————————————————————————————————————————-

Další možností je web Web FreeBitco.in je další z webů, kde je možno každou hodinu získat menší částky bitcoinů. I když je možno získat až 200 USD, tato možnost je dle našeho názoru spíše teoretická. Získané bitcoiny jsou ukládány na účet serveru a jednou týdně, vždy v neděli v podvečer převedeny do vámi zadané peněženky. Opět doporučujeme XAPO.

Web vyplácí získané částky bitcoinů pravidelně a automaticky za předpokladu, že máte na účtu 0.00005460 BTC, což je 5.460 satoshi. Pokud se vám podaří nahromadit větší částku, je možné stáhnout si ji do peněženky i individuálně dle vašeho požadavku. není problém nasbírat i 50.000 satoshi za týden, zejména pokud se rozhodnete si o nějaké satoshi na serveru zahrát.

————————————————————————————————————————————-

Nová možnost, kde získat pravidelně každou hodinu 100 až 1200 satoshi. Výdělky jsou ukládány do minimální částky 3.500 satoshi na serveru. Po dosažení této částky je možno satoshi vybrat a poslat si je do mikrowallet peněženky, odkud jsou posílány hromadně do vaší peněženky.

Dobrá příležitost, jak přijít k nějakým satoshi bez toho, abyste byli zbytečně otravováni přílišnými reklamami.

  ————————————————————————————————————————————

Další z možností, kde získat pravidelně malou částku bitcoinů je server Bitcoin Zebra. Na tomto serveru můžete za návštěvu získat jednou za hodinu 100, 200, 300, 500 nebo 3000 satoshi. Pokud se budete přihlašovat přes e-mail, který jste použili v XAPO peněžence. Platí také, že vaše odměna bude zaslána přímo do vaší peněženky a tak ji máte k okamžitému použití. Navíc si bez rizika ztráty získaných satoshi můžete hodin jednou až pěti hracími kostkami a pokud vám padnou šestky, vaše odměna získaná při poslední návštěvě se zněkolikanásobí podle toho, kolika kostkami si hodíte.

I tady je možno získat ve velmi krátké době malé částky v bitcoinech bez jakékoliv investice

————————————————————————————————————————————-

 Další z webů, který jsme si soukromě nazvali „hra na devítky„, kde je možné získat každou hodinu odměnu v podobě několika stovek satoshi. Získané satoshi jsou shromažďovány na účtu webu a pokud jejich hodnota dosáhne 0.00015500 BTC, tedy 15500 satoshi, jsou tyto zaslány do peněženky k dalšímu použití.

devitky

Satoshi jsou vypláceny webem zcela pravidelně po dosažení potřebné částky.

————————————————————————————————————————————-

MoonBit
Prosíme odpovězte v anketě.

Chcete s Bitcoiny obchodovat?
Ad